[loonari_menu]
ALTEA
HOMe & DECOR - NATYNKOWE
ALTEA to oprawa natynkowa w formie tuby - jest to rozwiązanie, gdzie minimalistyczny design sprawdzi się w każdej aranżacji - od salonu, przez korytarze, aż po kuchnię. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a parametry oprawy - pełną funkcjonalność. Dodatkowo występuje ona aż w pięciu kolorach - czarnym, białym, złotym, niklowym oraz czarnym niklowym. To uniwersalna i stylowa propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między funkcją a formą.
ALTEA S
ALTEA L
ALTEA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 882lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | Φ70mm x 80mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
Cena do ustalenia
(brutto)
|
Cena do ustalenia
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
