[loonari_menu]
ARCHI
Home & DECOR - PODTYNKOWE
ARCHI to liniowa oprawa podtynkowa, która wyróżnia się cofniętymi soczewkami - dzięki czemu unikamy efektu olśnienia. Idealnie sprawdzi się do kuchni, łazienki czy korytarza.
Oprawa występuje w kilku wariantach.
Wyróżniamy:
- ARCHI - standardowa wersja oprawy,
- ARCHI WALL WASHER - oprawa regulowana,
- ARCHI G2 - oprawa nowej generacji,
- ARCHI TRIMLESS - oprawa w wersji bezramkowej.
ARCHI S
ARCHI M
ARCHI L
ARCHI WALL WASHER
ARCHI G2 S
ARCHI G2 L
ARCHI TRIMLESS S
ARCHI TRIMLESS L
ARCHI S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 3W |
| Strumień świetlny | 180lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 65x27mm |
| Minimalna głębokość | 41mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
221,40 PLN
(brutto)
|
180,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




