[loonari_menu]
ARCOS
home & DECOR - PODTYNKOWE
ARCOS to oprawa podtynkowa, która występuje aż w 3 rozmiarach oraz 2 temperaturach barwowych. Dodatkowo posiada IP65 - co pozwala na montaż nawet pod prysznicem.
ARCOS M - OUTLET
ARCOS L - OUTLET
ARCOS XL - OUTLET
ARCOS M - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 15W |
| Strumień świetlny | 1442lm / 1500lm |
| Kąt świecenia | 60° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 99mm |
| Minimalna głębokość | 70mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
114,39 PLN
(brutto)
|
93,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.





