[loonari_menu]
ARTA LV
Home & Decor - MultilINE
ARTA to podłużna, zwieszana oprawa, która swoje zastosowanie znajdzie przy oświetleniu nastrojowym. Idealnie sprawdzi się do zwieszenia nad stolikiem nocnym, wyspą kuchenną czy też do podkreślenia innych akcentów w pomieszczeniu.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
ARTA LV S
ARTA LV M
ARTA LV L
ARTA LV S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 213lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 18° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
