[loonari_menu]
ARTA
Home & Decor - ZWIESZANE
ARTA to podłużna, zwieszana oprawa, która swoje zastosowanie znajdzie przy oświetleniu nastrojowym. Idealnie sprawdzi się do zwieszenia nad stolikiem nocnym, wyspą kuchenną czy też do podkreślenia innych akcentów w pomieszczeniu.
ARTA S
ARTA M
ARTA L
ARTA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 213lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 18° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu - natynkowy | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu - natynkowy | Pobierz PDF |
| Karta produktu - podtynkowy | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu - podtynkowy | Pobierz PDF |
| Instrukcja bezpieczeństwa | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
467,40 PLN
(brutto)
|
380,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




