[loonari_menu]
AULO
home & DECOR - KINKIETY
AULO to szklany kinkiet, który idealnie się sprawdzi, jako element dekoracyjny zarówno do wnętrz, jak i na zewnątrz - dzięki IP65. Występuje w 3 kolorach - białym, szampańskim i szarym.
AULO
AULO
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 576lm / 753lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | Ø130mm x 68mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
553,50 PLN
(brutto)
|
450,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
