[loonari_menu]
AVILA DUE
Essentials - Downlighty
AVILA DUE to oprawa podtynkowa na ze skutecznością 100lm/W. Idealnie sprawdzi się do oświetlania przestrzeni użyteczności publicznej, biur czy sklepów
AVILA DUE
AVILA DUE
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 15W | 22W |
| Strumień świetlny | 1500lm | 2200lm |
| Temperatura barwowa | 3000K | 4000K |
| Kąt świecenia | 90° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240 V |
| Trwałość | 50 tys. h |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Sposób montażu | podtynkowy |
| Minimalna głębokość | 120mm |
| Otwór montażowy | 233mm x 118mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja bezpieczeństwa | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
615,00 PLN
(brutto)
|
500,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
