[loonari_menu]
CAMPANA
Home & Decor - ZWIESZANE
CAMPANA to zwieszana oprawa w stylu industrialnym, która swoje zastosowanie znajdzie zarówno w nowoczesnych wnętrzach domów, jak i też w restauracjach. Do wyboru są 2 temperatury barwowe oraz 2 kąty świecenia oraz 2 kolory.
CAMPANA
CAMPANA
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 16W |
| Strumień świetlny | 1400lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
