[loonari_menu]
CIRA
pool & Garden - sŁUPKI
CIRA to minimalistyczna lampa zewnętrzna o lekkiej, nowoczesnej formie. Idealna do kompozycji świetlnych w ogrodzie - jako akcent wzdłuż ścieżek, przy tarasie lub wśród zieleni.
CIRA S
CIRA L
CIRA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 3W |
| Strumień świetlny | 60lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wysokość | Φ40×400mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

