[loonari_menu]
COB PRO'24 Multi-Power
Essentials - Paski LED
Brak opisu produktu.
COB PRO'24 Multi-Power
COB PRO'24 Multi-Power
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 4.8W/m + 9.6W/m |
| Strumień świetlny 4.8W | 437lm/m |
| Strumień świetlny 9.6W | 874lm/m |
| Strumień świetlny 14.4W | 1290lm/m |
| Sekcja cięcia | 25mm |
| Ilość diód | 560/m |
| CRI | 90 |
| IP | 20 |
| Napięcie | 24V |
| Trwałość | 50 tys. h |
| Szerokość PCB | 10mm |
| Długość rolki | 5m |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
196,80 PLN
(brutto)
|
160,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
