[loonari_menu]
PRO'24 Single-Color 6W/m
Essentials - Paski LED
Brak opisu produktu.
PRO'24 Single-Color 6W/m
PRO'24 Single-Color 6W/m
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W/m |
| Strumień świetlny | 528lm/m |
| Sekcja cięcia | 8,3mm |
| Ilość diód | 480/m |
| CRI | 90 |
| IP | 20 |
| Napięcie | 24V |
| Trwałość | 50 tys. h |
| Szerokość PCB | 5mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
196,80 PLN
(brutto)
|
160,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
