[loonari_menu]
COB PRO'24 Smart-Ready RGB+TW
Essentials - Paski LED
Brak opisu produktu.
COB PRO'24 Smart-Ready RGB+TW
COB PRO'24 Smart-Ready RGB+TW IP
COB PRO'24 Smart-Ready RGB+TW
| Specyfikacja techniczna | |
| Strumień świetlny - czerwony | 101lm/m |
| Strumień świetlny - zielony | 317lm/m |
| Strumień świetlny - niebieski | 59lm/m |
| Strumień świetlny - 2700K | 279lm/m |
| Strumień świetlny - 6000K | 281lm |
| Strumień świetlny - mix | 1008lm/m |
| Sekcja cięcia | 41,7 |
| Ilość diód | 840/m |
| CRI | 90 |
| IP | 20 |
| Napięcie | 24V |
| Trwałość | 50 tys. h |
| Szerokość PCB | 12mm |
| Długość rolki | 5m |
| Materiały do pobrania | |
| Deklaracja zgodności | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
350,55 PLN
(brutto)
|
285,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
