[loonari_menu]
COB PRO'48 Single-Color 12W/m
Essentials - PASKI LED
Brak opisu produktu.
COB PRO'48 Single-Color 12W/m
COB PRO'48 Single-Color 12W/m IP
COB PRO'48 Single-Color 12W/m
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W/m |
| Strumień świetlny | 1080lm/m / 1200lm/m |
| Sekcja cięcia | 50mm |
| Ilość diód | 480/m |
| CRI | 90 |
| IP | 20 |
| Napięcie | 48V |
| Trwałość | 50 tys. h |
| Szerokość PCB | 8mm |
| Długość rolki | 10m |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
369,00 PLN
(brutto)
|
300,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
