[loonari_menu]
CORDA
HOME & Decor - MultiLINE
CORDA to wąż świetlny, który daje szereg możliwości - wpięty w szynę natynkową/podtynkową czy opleciony wokół zwieszanej. Oprawa występuje aż w 3 rozmiarach oraz w barwie 3000K lub 4000K.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
CORDA S
CORDA M
CORDA L
CORDA S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 22W |
| Strumień świetlny | 1100lm |
| Kąt świecenia | 360° |
| CRI | 80 |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 2 x 400mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
369,00 PLN
(brutto)
|
300,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




