[loonari_menu]
CROSTI LANA RO
HOME & DECOR - PODTYNKOWE
CROSTI LANA RO to regulowana oprawa podtynkowa na żarówkę, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej forma sprawia, że idealnie komponuje się zarówno z minimalistycznym wystrojem, jak i z bardziej tradycyjnymi wnętrzami.
Dostępna jest w 2 rozmiarach oraz 2 kolorach.
CROSTI LANA RO S
CROSTI LANA RO L
CROSTI LANA RO S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc maksymalna | 50W |
| Oprawka | G53 (opcjonalnie GU10) w zestawie |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | źródło LED |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 szt. |
| Otwór montażowy | 95mm |
| Minimalna głębokość | 100mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
73,80 PLN
(brutto)
|
60,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




