[loonari_menu]
CROSTI TRAVO
HOME & DECOR - PODTYNKOWE
CROSTI TRAVO to regulowana oprawa podtynkowa na żarówkę, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 2 wariantach - pojedynczym oraz podwójnym.
CROSTI TRAVO
CROSTI TRAVO DUE
CROSTI TRAVO
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc maksymalna | 50W |
| Oprawka | G53 (opcjonalnie GU10) w zestawie |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | źródło LED |
| Źródło światła w zestawie | nie |
| Ilość źródeł światła | 1 szt. |
| Otwór montażowy | 145mm x 150mm |
| Minimalna głębokość | 125mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
65,19 PLN
(brutto)
|
53,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


