[loonari_menu]
DELLE SQ
HOme & DECOR - PODTYNKOWE
DELLE to regulowana oprawa podtynkowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 2 wariantach - pojedynczym kwadratowym oraz podwójnym.
DELLE SQ-OUTLET
DELLE DUE-OUTLET
DELLE SQ-OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 450lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 24° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy: | 70mm |
| Minimalna głębokość | 100mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
86,10 PLN
(brutto)
|
70,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



