[loonari_menu]
DESULO
Essentials - Liniowe
DESULO to liniowa oprawa oświetleniowa produkowana na zamówienie, zgodnie z preferencjami klienta. Dzięki produkcji w Polsce możliwa jest pełna konfiguracja długości, kolorów i parametrów technicznych. Oprawa objęta jest 5-letnią gwarancją, gwarantując trwałość i niezawodność.
DESULO S
DESULO M
DESULO L
DESULO XL
DESULO S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 15W |
| Strumień świetlny | 1540lm |
| Wymiar | 560mm |
| Dyfuzor | opalowy |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Montaż | podtynkowy |
| Minimalna głębokość | 60mm |
| Gwarancja | 5 lat |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
308,48 PLN
(brutto)
|
250,80 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
