[loonari_menu]
DOT8
Home & Decor - MICROLINE
DOT8 to grupa opraw liniowych, które doskonale sprawdzą się do oświetlenia ogólnego.
Wyrożniamy:
- DOT8 - oprawa z 8 cofniętymi diodami,
- DOT8 SPOT - DOT8 w wersji łamanej.
DOT8
DOT8
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 661lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Prąd | 125mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 3 lata |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
246,00 PLN
(brutto)
|
200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


