[loonari_menu]
DOTS
HoME & Decor - MultiLINE
Ponadczasowa oprawa liniowa z cofniętą soczewką to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania.
DOTS dostępny jest w kolorze białym, biało-czarnym oraz czarnym, 2 rozmiarach, w barwie 3000K, 4000K i Tunable White, z możliwością sterowania DALI, Tuya bądź Zigbee oraz z możliwością dostosowania na 2 obwód - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
Dodatkowo istnieje możliwość wyboru oprawy o obniżonej mocy w obu rozmiarach.
MultiLINE - charakterystyka systemu
DOTS S
DOTS M
DOTS S
| Specyfikacja techniczna | |
| Montaż | dedykowany do SZYNY TYP B/C/D/E |
| Strumień świetlny | 426lm / 730lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 60° |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 300mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




