[loonari_menu]
DOTS SLIM
HoME & Decor - MultiLINE
Ponadczasowa oprawa liniowa to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania.
DOTS SLIM dostępny jest w kolorze białym i czarnym, 3 rozmiarach oraz w barwie 3000K i 4000K - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MultiLINE - charakterystyka systemu
DOTS SLIM S
DOTS SLIM M
DOTS SLIM L
DOTS SLIM S
| Specyfikacja techniczna | |
| Montaż | dedykowany do SZYNY TYP A/F/G/H |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 518lm / 556lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 80 |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 250mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
123,00 PLN
(brutto)
|
100,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




