[loonari_menu]
DOTS WALL WASHER
HoME & Decor - MultiLINE
DOTS WALL WASHER to oprawa liniowa, która charakteryzuje się możliwością regulacji kierunku padania światła.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Dostępny jest w kolorze białym i czarnym, 4 rozmiarach oraz w barwie 3000K i 4000K - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MultiLINE - charakterystyka systemu
DOTS WALL WASHER XS
DOTS WALL WASHER S
DOTS WALL WASHER M
DOTS WALL WASHER L
DOTS WALL WASHER XL
DOTS WALL WASHER XS
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 339lm / 348lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 150mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
116,85 PLN
(brutto)
|
95,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




