[loonari_menu]
EBRO SM P
Home & Decor - ZWIESZANE
Jedna z bardziej eleganckich i ponadczasowych opraw. EBRO jest wykonane z naturalnego, hiszpańskiego alabastru - dzięki niemu, każda z opraw ma niepowtarzalną teksturę. Do wyboru są 2 rozmiary średnicy oraz 2 kolory: biały lub czarny.
EBRO SM P S
EBRO SM P L
EBRO SM P S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 280lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 330° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| gwarancja: | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
553,50 PLN
(brutto)
|
450,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



