[loonari_menu]
EBRO
HOME & DECOR - MINILINE
Oprawa EBRO zawdzięcza swoją wyjątkowość hiszpańskiemu alabastrowi, z którego jest wykonana. Unikatowa struktura kamienia sprawia, że każda oprawa jest jedyna w swoim rodzaju.
MiniLINE - charakterystyka systemu
Jest to rozwiązanie, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru sterowania DALI.
MiniLINE - charakterystyka systemu
EBRO TR
EBRO P
EBRO TR
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 260lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 330° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 150mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
615,00 PLN
(brutto)
|
500,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




