[loonari_menu]
EIBAR
Home & Decor - plafoniery
EIBAR to plafoniera, która wyróżnia się możliwością zmiany barwy światła (3000K/4000K/6000K) przełącznikiem na obudowie. Oprawa występuje w 3 rozmiarach oraz dodatkowo można ją rozbudować o zasilacz Tuya Smart - pozwalający sterować oprawą przy pomocy urządzeń mobilnych i ściennych centralek.
EIBAR M - OUTLET
EIBAR L - OUTLET
EIBAR M - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 40W |
| Strumień świetlny | 4000lm |
| Temperatura barwowa | 3000K-6000K |
| Kąt świecenia | 110° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
290,28 PLN
(brutto)
|
236,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



