[loonari_menu]
ELIPTYCZNA O126
Essentials - Eliptyczne
ELIPTYCZNA O126 jest źródłem specjalistycznym, które swoje zastosowanie znajdzie w oświetleniu przemysłowym czy w oświetleniu ulicznym. Świetnie się sprawdzi również do naświetlaczy.
ELIPTYCZNA O126
ELIPTYCZNA O126
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 55W |
| Strumień świetlny | 5500lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Kąt świecenia | 300° |
| Funkcja ściemniania | nie |
| CRI | 80 |
| Trzonek | E40 |
| Napięcie | 220-240V |
| Trwałość | 25 tys. h |
| IP | 20 |
| Materiał obudowy | tworzywo |
| Kolor | biały |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
147,60 PLN
(brutto)
|
120,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
