[loonari_menu]
ESSENTIAL ES111
Essentials - 111
Żarówka ES111 to wysokiej jakości źródło światła, idealne do zastosowań dekoracyjnych i akcentowych w przestrzeniach komercyjnych oraz domowych. Do wyboru jest barwa 3000K lub 4000K.
ESSENTIAL ES111
ESSENTIAL ES111
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 960lm |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Kąt świecenia | 30° |
| Trzonek | GU10 |
| Trwałość | 25 tys. h |
| IP | 20 |
| materiał obudowy | tworzywo |
| Gwarancja | 2 lata |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
49,20 PLN
(brutto)
|
40,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

