[loonari_menu]
EVIA OD
poOL & GARDEN - SŁUPKI
Oprawy z rodziny EVIA to dekoracyjne oprawy zewnętrzne o nowoczesnej, geometrycznej formie z mlecznymi kulami świetlnymi. Emitują subtelne, nastrojowe światło, które buduje klimat przestrzeni wokół domu, podkreślając architekturę i detale ogrodu.
EVIA OD S
EVIA OD M
EVIA OD L
EVIA OD S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 2x6W |
| Strumień świetlny | 725lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 180° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 131×131×300mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
578,10 PLN
(brutto)
|
470,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
