[loonari_menu]
FRAME SPOT LV
HOME & Decor - MultiLINE
FRAME SPOT to wyjątkowa oprawa, która doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym chcemy zwrócić na coś uwagę. Dzięki 2 grupom optycznym do regulacji kąta świecenia czy ostrości oraz klapom do kadrowania obrazów będziemy w stanie wyodrębnić i zaakcentować każdy element, który tego wymaga. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji do sterowania DALI.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
FRAME SPOT LV I
FRAME SPOT LV II
FRAME SPOT LV I
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 393-400lm |
| Kąt świecenia | 20°- 35° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 476,00 PLN
(brutto)
|
1 200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

