[loonari_menu]
FRAME SPOT TR
HOME & Decor - TRACKLIGHTY
FRAME SPOT to wyjątkowa oprawa, która doskonale sprawdzi się w pomieszczeniu, w którym chcemy zwrócić na coś uwagę. Dzięki 2 grupom optycznym do regulacji kąta świecenia czy ostrości oraz klapom do kadrowania obrazów będziemy w stanie wyodrębnić i zaakcentować każdy element, który tego wymaga. Dodatkowo istnieje możliwość adaptacji do sterowania DALI.
FRAME SPOT TR S
FRAME SPOT TR L
FRAME SPOT TR S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 20W |
| Strumień świetlny | 1000lm |
| Kąt świecenia | 20°-35° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
2 091,00 PLN
(brutto)
|
1 700,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


