[loonari_menu]
FRAME
POOL & GARDEN - SŁUPKI
FRAME to nowoczesna lampa ogrodowa w formie ramy. Subtelne, rozproszone światło podkreśla ścieżki, rabaty i strefy wypoczynkowe, tworząc elegancki, nastrojowy efekt po zmroku.
FRAME
FRAME
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8,5W |
| Strumień świetlny | 788lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 210x82x500mm |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
