[loonari_menu]
GLOBE
HOME & Decor - MultiLINE
GLOBE to zwieszana oprawa, która swoją wyjątkowość zawdzięcza funkcji regulacji kierunku padania światła. Występuje w 2 kolorach, barwie 3000K i 4000K oraz ze sterowaniem on/off, DALI lub Tuya Bluetooth.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
GLOBE
GLOBE
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 1159lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Prąd | 300mA |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
528,90 PLN
(brutto)
|
430,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



