[loonari_menu]
GRETI
Home & DECOR - PODTYNKOWE
GRETI to liniowa oprawa podtynkowa, która wyróżnia się cofniętymi soczewkami - dzięki czemu unikamy efektu olśnienia. Występuje ona w 2 rozmiarach oraz 2 kolorach.
Idealnie sprawdzi się do kuchni, łazienki czy korytarza.
GRETI S
GRETI L
GRETI S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 10W |
| Strumień świetlny | 670lm / 800lm |
| Kąt świecenia | 30° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 140mm x 34mm |
| Minimalna głębokość | 43mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montaż | Pobierz PDF |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
196,80 PLN
(brutto)
|
160,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




