[loonari_menu]
GRIG
HOme & DECOR - PODTYNKOWE
GRIG to regulowana oprawa podtynkowa, która łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 2 wariantach - pojedynczym oraz podwójnym.
GRIG - OUTLET
GRIG DUE - OUTLET
GRIG - OUTLET
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 550lm |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Źródło światła | moduł LED |
| Funkcja ściemniania | brak |
| Otwór montażowy | 100mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
56,58 PLN
(brutto)
|
46,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


