[loonari_menu]
HALO
hOME & Decor - MultiLINE
HALO to wyjątkowa oprawa w portfolio MultiLINE, której kształt aureoli sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz. Dodatkowo swoje zastosowanie znajdzie również, jako kinkiet.
MultiLINE - charakterystyka systemu
Do wyboru są aż 4 rozmiary, 2 barwy światła, 2 kolory oraz aż 3 możliwości sterowania - on/off, DALI czy Tuya Bluetooth.
MultiLINE - charakterystyka systemu
HALO S
HALO M
HALO L
HALO XL
HALO S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 370lm / 185lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
369,00 PLN
(brutto)
|
300,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


