[loonari_menu]
ITTIRI
Essentials - Tracklighty
ITTIRI to reflektor liniowy na szynę 3-fazową ze skutecznością 160lm/W - występuje w wersji on/off oraz DALI. Jego główną zaletą jest możliwość samodzielnego dostosowania mocy za pomocą switchy na oprawie - 35W / 40W / 45W / 50W. Idealnie sprawdzi się do oświetlania przestrzeni użyteczności publicznej, biur czy sklepów.
ITTIRI
ITTIRI
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 35W / 40W / 45W / 50W |
| Strumień świetlny | 5900lm / 6600lm / 7300lm / 8000lm |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Trwałość | 35 tys. h |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Sposób montażu | w szynie 3-fazowej |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
553,50 PLN
(brutto)
|
450,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

