[loonari_menu]
LAREDO
Home & Decor - ZWIESZANE
LAREDO to wyjątkowa zwieszana oprawa. Wyróżnia się ona sposobem, w jaki oświetla pomieszczenie - światło jest skierowane w dół, natomiast moduł oświetla również górną część oprawy - gdzie światło zostaje równomiernie rozproszone po kloszu.
LAREDO S
LAREDO M
LAREDO L
LAREDO S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 960lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| Kąt świecenia | 36° + 360° |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Instrukcja bezpieczeństwa | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
738,00 PLN
(brutto)
|
600,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



