[loonari_menu]
LARO RC
home & DECOR - PODTYNKOWE
LARO RC to regulowana oprawa podtynkowa - jest to rozwiązanie, gdzie minimalistyczny design sprawdzi się w każdej aranżacji - od łazienek, przez korytarze, aż po kuchnie. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość, a parametry oprawy - pełną funkcjonalność. To uniwersalna i stylowa propozycja dla tych, którzy szukają kompromisu między funkcją a formą.
LARO RC
LARO RC TRIMLESS
LARO RC
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny (3000K) | 483lm |
| Strumień świetlny (4000K) | 544lm |
| CRI | 90 |
| Kąt świecenia | 40° |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | Φ120×58mm |
| Otwór montażowy | 110mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
246,00 PLN
(brutto)
|
200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
