[loonari_menu]
LARSI
Home & DECOR - PODTYNKOWE
LARSI to grupa opraw podtynkowych, która występuje w wielu, różnych wariantach.
Wyróżniamy:
- LARSI S G2 oraz LARSI L G2 - oprawy z modułem najnowszej generacji,
- CROSTI LARSI S oraz CROSTI LARSI L - oprawy na żarówkę.
LARSI S G2
CROSTI LARSI S
LARSI L G2
CROSTI LARSI L
LARSI S G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny: | 965lm / 975lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak/opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 65mm |
| Minimalna głębokość | 38mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Plik fotometryczny | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
258,30 PLN
(brutto)
|
210,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




