[loonari_menu]
LEINI
HOME & DECOR - NATYNKOWE
Ponadczasowa oprawa liniowa z cofniętą soczewką to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w dwóch kolorach - klasycznej bieli z czarną optyką oraz eleganckiej czerni oraz aż w 4 rozmiarach - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
LEINI S
LEINI M
LEINI L
LEINI XL
LEINI S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 4W |
| Strumień świetlny | 300lm |
| Kąt świecenia | 45° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
246,00 PLN
(brutto)
|
200,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




