[loonari_menu]
LINEA
Home & Decor - MICROLINE
Linea G2 to oprawa liniowa, która doskonale sprawdzi się do oświetlenia ogólnego - 3000K w czarnym kolorze oraz w 2 rozmiarach do wyboru. Oprawa gwarantuje świetny efekt wizualny przy zachowaniu pełnej funkcjonalności.
LINEA30 G2
LINEA60 G2
LINEA30 G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 600lm |
| Kąt świecenia | 110° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 125mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Kolor | czarny |
| Gwarancja | 3 lata |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
184,50 PLN
(brutto)
|
150,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
