[loonari_menu]
LUCENA SM
HOME & Decor - NATYNKOWE
LUCENA to wyjątkowa, regulowana oprawa natynkowa, która charakteryzuje się przede wszystkim dużym kątem świecenia - dzięki czemu idealnie sprawdzi się do oświetlenia ogólnego w każdym pomieszczeniu. Jej nietuzinkowy kształt sprawia, że wyróżnia się na tle innych rozwiązań oświetleniowych, przy tym gwarantując pełną funkcjonalność. Dodatkowo występuje w 2 wariantach kolorystycznych: klasycznej bieli oraz eleganckiej czerni.
LUCENA SM
LUCENA SM
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 12W |
| Strumień świetlny | 866lm |
| Kąt świecenia | 120° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
430,50 PLN
(brutto)
|
350,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



