[loonari_menu]
LUGO LV
HoME & Decor - MultiLINE
LUGO LV to reflektor, który dzięki wąskiemu kątowi świecenia doskonale sprawdzi się do podkreślania akcentów. Oprawa posiada do wyboru barwę 3000K i 4000K, kolor biały i czarny oraz aż 4 rozmiary. Dodatkowo istnieje możliwość wyboru sterowania DALI.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
LUGO LV S
LUGO LV M
LUGO LV L
LUGO LV XL
LUGO LV S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 675lm |
| Kąt świecenia | 24° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 150mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
492,00 PLN
(brutto)
|
400,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




