[loonari_menu]
LUGO TR
HOME & Decor - TRACKLIGHTY
LUGO TR to reflektor na szynę 3-fazową, który dzięki wąskiemu kątowi świecenia doskonale sprawdzi się do podkreślania akcentów. Oprawa posiada do wyboru barwę 3000K oraz 4000K, kolor biały i czarny oraz aż 4 rozmiary.
LUGO TR S
LUGO TR M
LUGO TR L
LUGO TR XL
LUGO TR S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 7W |
| Strumień świetlny | 675lm |
| Kąt świecenia | 24° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | brak |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
442,80 PLN
(brutto)
|
360,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




