[loonari_menu]
MALTI RC
HOMe & DECOR - PODTYNKOWE
Ponadczasowa, podtynkowa oprawa liniowa z cofniętą soczewką to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Jej kształt sprawia, że doskonale wpisuje się zarówno w minimalistyczne, jak i bardziej klasyczne aranżacje wnętrz.
Dostępna jest w 2 kolorach - klasycznej bieli z czarną optyką oraz eleganckiej czerni. Dodatkowo występuje aż w 4 rozmiarach - co pozwala na swobodę w dopasowaniu oprawy do indywidualnego wyglądu pomieszczenia.
MALTI RC S
MALTRI M RC
MALTI RC L
MALTI RC XL
MALTI RC S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 5W |
| Strumień świetlny | 587lm |
| Kąt świecenia | 36° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 69mm x 30.5mm x 27mm |
| Otwór montażowy | 64mm x 26mm |
| Materiały do pobrania | |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
196,80 PLN
(brutto)
|
160,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
