[loonari_menu]
MICRO SPOT
HOME & Decor - MultiLINE
MICRO SPOT to najbardziej podstawowy reflektor w portfolio MultiLINE. Występuje w kolorze eleganckiej czerni lub ponadczasowej bieli oraz w barwie 3000K lub 4000K.
MultiLINE - charakterystyka systemu
MultiLINE - charakterystyka systemu
MICRO SPOT
MICRO SPOT
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 310lm / 325lm |
| Kąt świecenia | 40° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 400mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Modele 3D | Pobierz ZIP |
| Pliki fotometryczne | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
172,20 PLN
(brutto)
|
140,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.


