[loonari_menu]
MILO
Home & Decor - plafoniery
MILO to zwieszana oprawa w formie pierścienia, która w standardzie posiada dyfuzor mikropryzmatyczny. Idealnie sprawdzi się zarówno w przestrzeni domowej, jak i w biurach czy innych lokalach użytkowych. Do wyboru są 3 rozmiary, w kolorze białym lub czarnym oraz z możliwością sterowania DALI na życzenie.
MILO M
MILO L
MILO XL
MILO M
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 30W |
| Strumień świetlny | 3000lm |
| Kąt świecenia | 90° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Funkcja ściemniania | opcjonalnie DALI |
| Gwarancja | 5 lat |
| Długość linek | 2m |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
1 230,00 PLN
(brutto)
|
1 000,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.

