[loonari_menu]
MINI SPOT
HOME & DECOR - MINILINE
MINI SPOT to podstawowy reflektor w portfolio MiniLINE. Występuje w kolorze eleganckiej czerni lub ponadczasowej bieli. Dodatkowo do wyboru są 2 barwy światła oraz sterowanie DALI.
MiniLINE - charakterystyka systemu
MiniLINE - charakterystyka systemu
MINI SPOT
MINI SPOT
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 6W |
| Strumień świetlny | 310lm / 320lm |
| Kąt świecenia | 40° |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 48V DC |
| Prąd | 400mA |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Model 3D | Pobierz ZIP |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
221,40 PLN
(brutto)
|
180,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.



