[loonari_menu]
MODI SQ
HOMe & DECOR - PODTYNKOWE
MODI SQ to grupa opraw podtynkowych, która występuje w różnych wariantach.
Wyróżniamy:
- MODI SQ / SQ DUE / SQ TRE G3 - oprawy z modułem 8W i 12W z możliwością sterowania DALI, DALI TW oraz Zigbee TW,
- MODI SQ / SQ DUE / SQ TRE G2 - oprawa pojedyncza/podwójna/potrójna z modułem 120lm/W,
- CROSTI MODI SQ / SQ DUE / SQ TRE - oprawa pojedyncza/podwójna/potrójna na żarówkę.
MODI SQ G2
MODI SQ G3
MODI SQ DUE G2
MODI SQ DUE G3
MODI SQ TRE G2
MODI SQ TRE G3
CROSTI MODI SQ
CROSTI MODI SQ DUE
CROSTI MODI SQ TRE
MODI SQ G2
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc | 8W |
| Strumień świetlny | 965lm / 975lm |
| CRI | 90 |
| Napięcie | 220-240V |
| Funkcja ściemniania | opcjonalnie |
| IP | 20 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Otwór montażowy | 80mm |
| Minimalna głębokość | 45mm |
| Gwarancja | 5 lat |
| Materiały do pobrania | |
| Karta produktu | Pobierz PDF |
| Instrukcja montażu | Pobierz PDF |
| Plik fotometryczny | Pobierz ZIP |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena:
270,60 PLN
(brutto)
|
220,00 PLN
(netto)
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.




