[loonari_menu]
MOLI
POOl & Garden - kinkiety
MOLI to uniwersalne rozwiązanie oświetleniowe w formie kinkietu, które łączy prostotę formy z wysoką estetyką wykonania. Do wyboru są dwie wersje rozmiarowe - świecące zarówno jednostronnie, jak i obustronnie.
MOLI S
MOLI L
MOLI S
| Specyfikacja techniczna | |
| Moc (jednostronnie) | 6W |
| Moc (obustronnie) | 10W |
| Strumień świetlny (jednostronnie) | 653lm |
| Strumień świetlny (obustronnie) | 1095lm |
| Temperatura barwowa | 3000K |
| CRI | 80 |
| Napięcie | 220-240V |
| IP | 65 |
| Źródło światła | moduł LED |
| Wymiary | 60x60x250mm |
| Kolor | grafitowy |
Skonfiguruj swój model
Twój Model
Kod EAN:
0
Kod produktu:
0
Magazyn główny:
0
Magazyn buforowy:
0
Czas oczekiwania:
0
Podsumowanie
Cena produktu jest zależna od konfiguracji.
Potrzebujesz pomocy?
Nasz zespół ekspertów pomoże Ci dobrać idealne rozwiązanie oświetleniowe. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać profesjonalne doradztwo.
